KONST / Litografier / Färglitografi 11029107
*
nr 1102 9107
N Jonas Englund
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, N Jonas Englund, 110/190, Fiskmås, bladets mått: 40x28
N. Jonas Englund, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 april 2017
kl 19:24:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/4 02:27:03
1
100 kr
17/4 11:26:41
2
200 kr
17/4 14:07:28
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskmås färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad n jonas englund svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54
*
N Jonas Englund
N. Jonas Englund, svensk bildkonstnär född 1960.
nr 1102 9107
N Jonas Englund
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, N Jonas Englund, 110/190, Fiskmås, bladets mått: 40x28
N. Jonas Englund, svensk bildkonstnär född 1960.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/4 02:27:03 | 1 | 100 kr |
| 17/4 11:26:41 | 2 | 200 kr |
| 17/4 14:07:28 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fiskmås färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad n jonas englund svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54



